Grupa AURUM

OFERTA

Kompleksowa konserwacja

Konserwacja to nic innego jak przygotowanie powierzchni na zmagania z określonymi warunkami na przyszłe lata. Bez znaczenia czy mamy do czynienia z trudnymi warunkami atmosferycznymi, wzmożonym ruchem generującym zanieczyszczenia, szybko porastającą zielenią na elewacji czy osłabieniem struktury danego materiału. Zadaniem konserwacji jest odpowiednio zapobiec degradacji w przyszłości. Nie bez znaczenia jest szczegół, że odpowiednio przeprowadzona konserwacja znacznie obniża koszty późniejszego użytkowania czy wręcz doprowadzenia do stanu używalności powierzchni niekonserwowanych. Tak, konserwacja jest ważna!

Transparent blue abstract molecule model over blurred blue molecule background. Concept of science, chemistry, medicine and microscopic research. 3d rendering copy space

DORADZAMY ORAZ

Wykonujemy konserwacje

Jeśli zależy Ci na prawidłowym utrzymaniu stanu twojej elewacji, ogrodzenia, starego muru, wzmocnienia jego struktury czy zabezpieczenia przed szkodliwym działaniem warunków zewnętrznych, chętnie udzielimy Ci wsparcia!

Konserwujemy wszystkie powierzchnie, umiejętnie dobieramy preparaty i właściwie je aplikujemy. Nie musisz się znać na strukturze materiału, wystarczy że określisz na jakiej ochronie Ci zależy a my odpowiednio przeprowadzimy cały proces od początku do końca!